Natdanai Kongthong | To Dotips To Survive Parenthood For The Overwhelmed And Exhausted The Busy Working Mothers Guide To Time | Dracula 1. Sezon

minicdn.info

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Człowiek za burtą / Man Overboard (2008) Lek...dodany: 01/03/2011

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
01/03/2011
Wyświetleń:
2098
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

C.J. prowadzi przystań gdzie wraz ze swoimi 3 kumplami uczciwie sprzedaje łodzie. Interes nie idzie za dobrze. Pewnego dnia w firmie zjawia się nowy pracownik Johny. Obroty szybko wzrastają, interes się kręci, szef jest zadowolony. Niestety Johny nie jest tym za kogo się podaje. Od tej pory pojawiają się kłopoty.


Człowiek za burtą / Man Overboard (2008) Lek...dodany: 01/03/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18206 Online:22 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze minicdn.info. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis minicdn.info nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.